Слов’янщина – територія без вибухонебезпечних предметів

         З початку року співробітниками піротехнічної служби ДСНС у Донецькій області було вилучено та знешкоджено понад 9898 вибухонебезпечних предметів.

         Співробітники піротехнічної служби ДСНС у Донецькій області, щодня проводять роботи щодо обстеження території області з виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів ІІ світової війни та сучасного конфлікту. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та полях, під час прогулянок у лісах та парках,  на відпочинку біля водойм.

З початку року піротехнічною службою ДСНС у Донецькій області на території  Слов’янська та  Слов’янського району було здійснено 72 виїзди на вилучення вибухонебезпечних предметів, під час яких було виявлено 2042 вибухонебезпечних предмета, з них: 2 авіаційні бомби, 55 артснарядів, 29 мінометних мін, 13 гранат, 4159 набоїв та 83 одиниці інших вибухонебезпечних предметів. 
6 Державний пожежно - рятувальний загін ГУ  ДСНС у Донецькій області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них, позначити місце виявлення вибухонебезпечного предмета та  одразу  зателефонувати за номером 101 або 102.
Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, засипати ґрунтом, чимось накривати. Не допускайте до місця знахідки дітей, не намагайтесь самостійно їх знешкоджувати. Припиніть усі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету, дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть їм місце знахідки.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибухонебезпечними предметами – грубе порушення елементарних правил безпеки.

Альона Сокур
Провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: