Про роботу Інспекції міської ради з благоустрою м.Слов’янська за період з 02.07 по 06.07.2018 року 

Протягом минулого тижня при здійснені контролю за станом благоустрою території міста та дотримання суб'єктами господарювання Типових правил благоустрою території населеного пункту (затв. Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 №310, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2017р. за №1529/31397), було виявлено та зафіксовано 12 порушень у сфері благоустрою, таких як:

- несвоєчасне очищення від незаконно розміщених засобів реклами та оголошень на опорах ліній електропередач (ЛЕП), опорах контактних мереж тролейбусних ліній та деревах по вул.Г.Лозановича, вул.Університетська, вул.Василівська, вул.Г.Батюка, вул.Банківська;

- несвоєчасне очищення фасадів будинків від засобів реклами, листівок та оголошень;

 

- утримання прилеглої території об'єктів, споруд та прибудинкової території в неналежному санітарному стані;

За дорученням міського голови здійснено перевірку щодо неналежного утримання прилеглої території клубу за адресою: вул.Весняна, буд.23, м-ну Семенівка, де зараз ведуться роботи з капітального ремонту будівлі.


Станом на 09.07.18р. відповідальні особи здійснили всі необхідні роботи з очищення прилеглої території від побутового та будівельного сміття. Здійснено особистий прийом 5 громадян міста. 
Залучались до роботи міської комплексної комісії з обстеження місць масового відпочинку населення, 04.07.18р. було здійснено перевірку благоустрою рекреаційних зон, що використовуються для організованого масового відпочинку та купання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: