Поліцейські повернули в Святогірський Санаторно-оздоровчий центр неповнолітнього втікача


Вихованці Маріупольського інтернату 2002 та 2006 років народження майже тиждень тому самовільно покинули Центр соцреабілітації в Святогірську. На пошуки хлопців був орієнтований весь особовий склад поліції. Старшого з втікачів знайшли в Мирнограді, молодшого місцезнаходження встановлюється.

 Нагадаємо, що З липня близько 23.00 в поліцію звернулися вихователі оздоровчого Центру і повідомили, що троє неповнолітніх, які приїхали на відпочинок з Маріуполя, самовільно покинули територію закладу.

 Одного хлопця поліцейські знайшли протягом години. На пошуки двох інших були орієнтовані всі зовнішні екіпажі, блокпости, патрулі на залізничних та автовокзалах, суміжні відділи поліції та ЗМІ.   

 Поліцейські перевірили безліч інформації про їх можливе місце знаходження. І, зрештою, 16 – річний хлопець був знайдений в закинутому будинку в Мирнограді.

 Пояснити свій вчинок він не зміг, говорив, що без особливих причин.

 Пошуки третього втікача тривають.

 Розшукується Березницький Павло Сергійович 10.07.2006 року народження.

 Прикмети: зріст 145-150, волосся русяве, очі темни.

 Був одягнений: темні шорти, чорні шльопанці,темна футболка, при собі телефону не мав.

 При отриманні будь якої інформації щодо місця знаходження дітей прохання звернутися до Лиманського ВП Слов’янського ВП ГУНП в Донецькій області за номерами: (06261)-4-18-75, 095-824-66-79 або 102.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: