Літературно-мистецький фестиваль у Слов’янську збере книговидавців, митців та активістів з усієї України


У Слов'яньску наприкінці липня відбудетсья
 літературно-мистецький фестиваль «Слов’янська книжкова толока», про це йшлось на пресс-конференції, яку давали сьогодні, 10 липня його організатори - Ігор Гармаш - директор фестивалю, та Богдана Стельмах - PR-менеджерка.

Фестиваль, що об’єднає митців, видавців, культурних менеджерів з усієї країни та з-за кордону, усіх, кому цікава й потрібна українська книга й сучасна культура відбудеться на базі Слов'янського центру культури та довкілля 28-29 липня 2018 року.

Окрім книжкового ярмарку, впродовж трьох днів відбуватимуться дискусії на актуальні теми, зустрічі з відомими письменниками, майстер-класи, виставки, покази документальних фільмів, художні та фотоекспозиції, виступи театральних і музичних колективів.

На майданчиках для спілкування можна буде поспілкуватись з відомими письменниками - Любко Дерешом, Олександром Ірванцем, Галиною Вдовиченко, Любов'ю Відутою, Олександром Виженком та цілою когортою митців  та журналістов зі Львівщини.

Біля місця проведення у білій напівсфері буде проходити музично-театральна програма з музичними виставами.

Організатори запрошують в команду активних жителів Словянська, які бажають зробити в своєму місті справжнє мистецьке свято.

Бажаючи прийняти участь у заході можуть звязатися з PR-менеджеркою фестивалю Богданою Стельмах за телефонами: (066) 203-50-31, (067) 756-24-20

Проект "Словянська книжкова толока" виконується в рамках проекту "Зміцнення громадської довіри", що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)
Організатори фестивалю - Центр Мистецтв "Арт-Простір" Запоріжжя.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: