Добове зведення від поліції Словянська – 166 порушень, 14 з ознаками кримінала


За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 166 повідомлень, 14 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

 Поліцейські встановили жителя Слов’янська, який перебував у лавах незаконних збройних формувань. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності».

 У Слов'янському районі трапилася дорожньо-транспортна пригода. Одна людина загибла. Розпочато досудові розслідування за ст. 286 Кримінального кодексу України.

 Лиманські правоохоронці зареєстрували факт зберігання боєприпасів. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

 Слов’янські поліцейські проводять перевірку за фактом пожежі на центральному ринку. За попередніми даними загоряння трапилося через несправну проводку. Постраждалих немає. Відомості за даним фактом внесено до Журналу єдиного обліку. Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде надана остаточна правова кваліфікація.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: