Молодому поповненню вручили зброю у Слов’янську

Особисту зброю вручили новоприбулим бійцям військової частини 3035 в урочистій атмосфері. Для військовослужбовців цей ритуал не менш значимий, ніж присяга на вірність українському народові.

Вояки отримали зброю з рук командирів рот в присутності військовослужбовців старшого призову. Перед врученням бійцям нагадали про небезпеку так званого «дружнього вогню» та відповідальність військовослужбовця, наділеного повноваженнями у рамках Операції Об’єднаних сил.

«Ви служитимете в умовах, коли зброя стає Вашим другим «Я». Ви маєте її знати як себе, – наголосив командир 1 патрульного батальйону військової частини 3035 Віталій Вовк. - Несення служби з охорони громадського порядку на вулицях міст, у внутрішній варті або на КПП вимагають від вас пильності та відповідальності. Керуйтеся законом, совістю та досвідом. Вам треба не лише виконати свій військовий обов’язок, але й повернутися до своїх рідних та близьких живими та здоровими».

Одним з тих, хто отримав зброю в цей день, був боєць з Харківщини Віталій Рибальченко.

«Це - мій свідомий вибір, піти служити до Національної гвардії. Я маю довести рідним, що я – справжній чоловік. Мої батько і дядько – військові. Мій товариш зараз служить у частині НГУ в Маріуполі. Для мене сьогоднішній день - особливий», - розповів Віталій. Свого часу він вивчився на механіка та водія, допомагав служити священнику в своєму селі, а тепер став стрільцем патрульного підрозділу.

Сергій Молотков
Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
4

Эта запись была размещена в рубрики: