Слов’янські поліцейські знайшли двох малолітніх дітей раніше, ніж їх почали шукати рідні

Діти віком 7 і 3 років самостійно намагалися розшукати свого батька, але загубилися. Завдяки своєчасному втручанню небайдужої жінки і поліцейських, з ними не сталося ніяких неприємностей.

Близько 12.00 години місцева жителька побачила на вулиці маленьких дітей без супроводу дорослих, про що повідомила в поліцію. Також жінка розповіла, що зі слів дітей вони шукають батька.

Співробітники ювенальної превенції встановили мати дітей і повідомили їй про те, що трапилося.

Виявилося, що діти перебували дома з батьком, який на деякий час залишив малечу самих. Не дочекавшись батька, брат з сестричкою пішли його шукати і заблукали.

Співробітники ювенальної превенції провели з батьками профілактичну бесіду та склали протокол за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

Поліцейські склали протоколи піклування відносно дітей.

Правоохоронці звертаються до дорослих з проханням бути уважними до своїх дітей та приймати участь у їх житті. Також не проходьте мимо дітей, які перебувають на вулицях, вокзалах та інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби.

Також, якщо поруч із вами проживають неблагонадійні сім’ї, в яких діти виховуються у неналежних умовах, не будьте байдужими, повідомляйте про такі випадки за телефоном «102». 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: