Гвардійці та прикордонники долучились до відкритого обласного турніру «Схід і захід разом»

Гвардійці взяли участь в обласних відкритих спортивних змаганнях серед найкращих спортсменів ГО Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Донецької, Луганської, Івано-Франківської та Львівської областей «Схід і захід разом». Цивільні та військовослужбовці змагалися у Святогірську на території оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» та пансіонату «Сосновий бір» шахти ім. Засядька  

Армреслінг, гирьовий спорт, шахи, шашки, теніс та волейбол – всі ці види спорту  увійшли до програми змагань. Новачки та професіонали виступали у рівних умовах. Серед учасників, зокрема, траплялися майстри спорту міжнародного класу.

«Ми вже вдруге проводимо ці змагання. – розповів головний суддя змагань Іван Костянецький. – Види спорту ті, які ми культивуємо серед наших сільських команд. Минулого року учасників було менше. Але люди їдуть за тисячу кілометрів для того, щоб показати себе та поспілкуватися. Спілкування – основа масового спорту. Саме тому ми вже традиційно залучаємо наших захисників – військовослужбовців з Національної гвардії та прикордонників».

Не всі регіони змогли виставити повний склад команд, аби виступити у всіх запропонованих видах спорту. Але кожен намагався підтвердити свій рівень та перевершити суперників.

«Мій улюблений вид спорту – кросфіт. Там теж є елементи гірьового спорту. – поділився своїми враженнями від виступу боєць батальйону спеціального призначення військової частини 3035 Ігор Шевченко. – Техніка для гірьовика – найважливіше. Багато повторів можна виконати і без великої м’язової маси. Важливий точний розрахунок у розподілі зусиль, ваги тощо. Вони навіть на серцебиття зважають, у той час як у кросфіті ми нерідко працюємо на виснаження».

Військовослужбовці, тим часом, використали змагання як нагоду спортивного спілкування з побратимами по зброї та місцевими мешканцями.

«Були дуже серйозні суперники. І серед цивільних спортсменів і серед військових, – розповів капітан команди Слов’янського полку старший лейтенант Віталій Федоренко. – Було цікаво, поспілкувалися з багатьма цікавими людьми-спортсменами, а головне з нашими побратимами-прикордонниками. Було важко, але з того ж таки волейболу зайняли третє місце і відстояли честь Національної гвардії».

«Дуже приємно, що до цього заходу залучили прикордонників і Національну гвардію. Це дало нам можливість зустрітися в запеклій боротьбі, визначити кращих, познайомитись і здружитися», – сказав заступник начальника прикордонної застави Краматорського прикордонного загону майор Дмитро Яценко, – Волейбол увійшов до мого життя ще зі шкільних років, продовжую займатися ним у вільний час.

Організатори змагань запевнили, що турнір вже міцно закріпився в обласному календарі спортивних заходів, тому наступного року обіцяють залучити більше учасників, число видів спорту теж може зрости.

Сергій Молотков


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
6

Эта запись была размещена в рубрики: