Фахівців сільськогосподарського виробництва стало більше: випускники аграрного технікуму отримали дипломи про освіту

27 червня у Слов’янському аграрному технікумі відбулося урочисте вручення дипломів про освіту цьогорічним випускникам. В актовій залі технікуму зібралися випускники, їх батьки, друзі, адміністрація, педагогічний колектив.

В святковій атмосфері відбулося вручення дипломів молодшого спеціаліста. В ці червневі дні стіни навчального закладу залишають 86 випускників денної форми навчання і 73 – заочної форми. Дипломи з відзнакою отримали 18 найкращих студентів ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ».

Напутнім словом і щирими побажаннями благословила випускників на шлях у самостійне професійне життя директор технікуму Тетяна Миколаївна Плахова. Вона висловила сподівання, що диплом молодшого спеціаліста, що сьогодні отримують випускники, стане лише першою (але далеко не останньою за значенням) сходинкою у професійне життя.

Багато теплих слів на адресу технікуму, привітань та настанов на майбутнє пролунало від батьків випускників. Щирим та зворушливим був виступ кураторів випускних груп, які протягом навчання були поряд зі своїми вихованцями. Самі випускники висловили вдячність технікуму, викладачам, батькам.

Серед цьогорічних випускників є немало яскравих особистостей, що залишили по собі незабутній відбиток, зробивши студентське життя більш насиченим і яскравим. Найбільш активні з них нагороджені грамотами.

В добру путь, випускники!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
7
1

Эта запись была размещена в рубрики: