В червні слов’янські поліцейські викрили 7 бойовиків

 

Затримані - жителі Слов'янська та Слов’янського району, серед них дві жінки. Разом з іншими жителями своїх населених пунктів вони добровільно рили окопи для бойовиків, чергували на блокпостах та облаштовували побут окупантів.

 Всього з початку року поліцейські Донеччини виявили 193 учасника незаконних збройних формувань, 67 з них – затримані поліцейськими Слов'янська.

 Серед затриманих 46 - річна «кухарка» - прихильниця НЗФ. В 2014 році жінка входила до незаконних збройних формувань та несла службу на блокпості на в’їзді до Слов'янська. Вдень працювала у терористів кухаркою, а вночі чергувала на КПП.

 А 25 – річна жителька Слов'янська розповіла поліцейським, як у квітні 2014 року поспілкувалась з прихильниками "руського миру" та їх кураторами, після чого вирішила приєднатись до них. Жінка заступала на "чергування" на блокпосту, що був  розташований у мікрорайоні Черевківка. Її функції полягали у перевірці паспортів та інших документів громадян, що проїжджали пости бойовиків.

 Також серед затриманих і 38 – річний житель селища Хрестище, який всі 4 роки ховався від відповідальності у храмі. Чоловік кинув дружину з чотирма дітьми і приєднався до бойовиків, які посіли територію його селища. Після звільнення регіону від окупації чоловік сховався в храмі, розраховуючи, що про нього «забудуть».

 За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує до 8 років позбавлення волі.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: