На горі Карачун під Слов’янськом згадали загиблих вертолітників

 24 червня 2018 року ранку на меморіальному комплексі на горі Карачун відбулось вшанування загиблого 4 роки тому екіпажу МІ8 в складі представників 16 Бродівської армійської авіації, ЦСО "Альфа", військової розвідки Кировоград.

Організатори заходів Штаб Обєднаних Сил, побратими загиблих, Андріївська сільська рада за ініціативи київського волонтера Марини Квітки.

Так написала про подію Марія Муравьова: "Дуже приємно що військові підрозділи не цураються віддати трохи свого часу та приїхати чи то прилетіти до Слов’янську в день поваги та пам’яті своїх загиблих товаришів по службі.

24 червня 2014 року недалеко від гори «Карачун» був сбитий військовий вертоліт. Дев’ятеро загиблих за одну мить та втрачені герої, що не вмирають. Вже четверта річниця.

Хочеться окремо відмітити допомогу волонтерів за для благоустрою пам’ятки на горі «Карачун». Особливо відзначити Марину Квітку за її багаторічну боротьбу по збереженню та поширенню «Слави героїв» та пошук багатьох меценатів з усієї України для підтримки пам’ятки в належному стані. Спасибі усім хто пам’ятає та продовжує боротьбу.

І трохи дьогтю... Нажаль нікого з представників цивільної влади не було ((" - пише громадський активіст у своєму дописі.

Фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: