На блокпосту під Слов’янськом поліцейські затримали двох розшукуваних

 

Житель Кропівницького переховувався від суду за розбійний напад, а жителя Дружківки Донецької області було оголошено в розшук за несплату аліментів на утримання своїх дітей.

 За день блокпост в селищі Долина Слов'янського району перетнули близько 150 вантажівок, більше 400 легковиків, а також понад тисячі осіб.

 Ретельний огляд та перевірка за базами МВС – стандарті процедури під час проходження системи, яка вже функціонує вже четвертий рік.

 Так, за добу на одному блокпосту правоохоронці затримали двох розшукуваних та виявили двох осіб, що підтримують зв'язок з незаконними збройними формуваннями.

 Розшукуваних зловмисників було передано ініціаторам розшуку.

 Поліція закликає жителів та гостей Донеччини з розумінням ставиться до проведення всіх профілактичних заходів в зоні ООС, спокійно реагувати на прохання силовиків оглянути транспортний засіб та особисті речі. Адже все це допомагає попередити трагічні події і врятувати життя десяткам мирних жителів. Можливо в автомобілі, що попереду вас знаходяться вибухові речовини, чи сидить розшукуваний злочинець.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: