Слов’янці можуть звернутися до поліції за допомогою мобільного додатку «Поліція 102»

Громадяни можуть користуватися всіма сервісами: кнопкою екстреного виклику поліції, повідомляти про правопорушення в смс-режимі з фотофіксацією подій, встановлювати безпечну зону для дітей з функцією «Батьківський контроль», залишати відгуки про роботу поліції та читати свіжі поліцейські новини.

Мобільний додаток «Поліція 102» розроблений з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Під час авторизації біля прізвища потрібно вказати примітку - УТОГ. Тоді, у разі надходження тривожного повідомлення, поліцейські не будуть зв’язуватися з заявником, а відразу на місце події буде спрямований наряд поліції.

Раніше через відсутність спеціальних засобів комунікації Люди з особливими потребами в екстрених ситуаціях лишались сам на сам з небезпекою. Тепер завдяки мобільному додаткку вони можуть без сторонньої допомоги викликати поліцію і повідомити всю необхідну інформацію для оперативного реагування.

На сьогодні мобільний додаток доступний скрізь, де є покриття інтернету. Він працює на всіх телефонах з операційними системами iOS та Android, а також планшетах.

Загалом в цьому році до поліції Слов’янська надійшло та було опрацьовано більше 20 тисяч звернень та повідомлень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року - зросла кількість звернень за допомоги інтернету та під час прийому громадян керівництвом. Щодня до правоохоронців за допомогою звертаються від 120 до 200 громадян.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: