Слов’янці можуть звернутися до поліції за допомогою мобільного додатку «Поліція 102»

Громадяни можуть користуватися всіма сервісами: кнопкою екстреного виклику поліції, повідомляти про правопорушення в смс-режимі з фотофіксацією подій, встановлювати безпечну зону для дітей з функцією «Батьківський контроль», залишати відгуки про роботу поліції та читати свіжі поліцейські новини.

Мобільний додаток «Поліція 102» розроблений з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями. Під час авторизації біля прізвища потрібно вказати примітку - УТОГ. Тоді, у разі надходження тривожного повідомлення, поліцейські не будуть зв’язуватися з заявником, а відразу на місце події буде спрямований наряд поліції.

Раніше через відсутність спеціальних засобів комунікації Люди з особливими потребами в екстрених ситуаціях лишались сам на сам з небезпекою. Тепер завдяки мобільному додаткку вони можуть без сторонньої допомоги викликати поліцію і повідомити всю необхідну інформацію для оперативного реагування.

На сьогодні мобільний додаток доступний скрізь, де є покриття інтернету. Він працює на всіх телефонах з операційними системами iOS та Android, а також планшетах.

Загалом в цьому році до поліції Слов’янська надійшло та було опрацьовано більше 20 тисяч звернень та повідомлень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року - зросла кількість звернень за допомоги інтернету та під час прийому громадян керівництвом. Щодня до правоохоронців за допомогою звертаються від 120 до 200 громадян.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області


Фотогалерея
6
1

Эта запись была размещена в рубрики: