Прийміть участь у проекті “Молода енергія громад”

Метою Проекту «Молода енергія громад», який є частиною програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у східній Україні», і впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, є заохочення та підтримка громадської активності підлітків та молоді у Донецькій і Луганській областях.

У Проекті «Молода енергія громад», що реалізується  ГО «СКЦ «Задзеркалля», можуть взяти участь  громадські організації, об’єднання, групи або індивідуальні учасники, учні/студенти навчальних закладів.

Заявки приймаються до участі у Першому турі з 18 червня по 01 серпня 2018 року включно.

Регіональний  конкурсний комітет у складі представників Донецької і Луганської областей з числа представників органів місцевого самоврядування, активістів, представників міжнародних і громадських організацій перегляне всі отримані пропозиції, забезпечуючи об’єктивність і прозорість розгляду та відповідність наданих грантів місцевим інтересам.

Успішні пропозиції повинні містити чітко визначені очікувані результати для виконання одного чи декількох з наведених нижче завдань:

  • Налагодження діалогу щодо соціальної згуртованості та шляхів примирення
  • Посилення просвіти за принципом “рівний-рівному” на соціально значущі теми
  • Пропагування інноваційних шляхів самовираження молоді
  • Сприяння мирному співіснуванню та методам ненасильницького розв’язання конфліктів
  • Підтримка інноваційних підходів до охоплення малозабезпеченої молоді
  • Підтримка соціальної згуртованості та інтеграції ВПО
  • Поглиблення знань про ризики для підлітків у проектних регіонах (ВІЛ/СНІД, наркотики, вибухівка тощо)
  • Забезпечення корисних та довготривалих переваг для всієї громади
  • Підтримка ґендерної рівності та соціального включення

Вимоги до отримання фінансування

Пропонована діяльність має бути ініційованою та реалізуватися підлітками від 14 до 19 років, зосереджуючись на досягненні одного чи кількох зазначених вище результатів. Очікуваний обсяг фінансування на одну заявку становить 50 000 грн. Діяльність за проектом має розпочатися не раніше 20 серпня 2018 року. Надаючи заявку на конкурс, учасники погоджуються у разі перемоги заявки делегувати двох представників команди проекту до участі у регіональному форумі з організаційного розвитку.

Разом із заповненою стандартною заявою автор проекту подає стислу концепцію чи опис (одна сторінка), детальний бюджет (одна сторінка) та графік виконання проекту (одна сторінка).

За необхідністю, команда проекту надасть заявникам консультаційно-інформаційну допомогу у заповненні форми. Форму заявки, порядок участі та додаткову інформацію можливо завантажити за посиланням https://fex.net/465563393661

Заявки надсилаються в електронній формі на адресу ГО «СКЦ «Задзеркалля»  megproject2018@gmail.com  або надається на паперовому носії  модератору проекту (контактний тел. +38 050 9901815).  Заявки приймаються українською, російською та англійською мовами.


Фотогалерея
5
1

Эта запись была размещена в рубрики: