Мурал у Слов’янську «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові»

Нещодавно "Діловий Слов'янськ" оприлюднив матеріал про мурали Донеччини., який визвав бурхливу реакцію наших читачів. Нещодавно редакція нашого видання отримала додатковий матеріал, про художній арт-об'єкт, що був намальований у Слов'янську ентузіастами своєї справи, який гармонійно доповнює публікацію, та який ми пропонуємо вашій увазі.

Цей мурал присвячений ріці Сіверський Донець, що є важливою водною артерією України.

Мурал: «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові»

Де: м. Слов’янськ, вул. Торська, 35, на території Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

Час створення: вересень 2017 року, в межах заходів з відзначення Дня Сіверського Дінця.

Автори: майстри-живописці, викладачі Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти Людмила Білоус та Ольга Панькова.

Творчий задум: начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука та голови громадської організації «Сіверський Донець – відродження» Віктора Антоненка.

Зміст: Майстриням пензля і барв чудово вдалось передати милу серцю красу Придінців’я і Сіверського Дінця: різнотрав’я його берегів і рибалку на тихому плесі, стрункі берізки й величаві сосни, широкі лани і родючі поля, червону калину і золотавий соняшник, духовну перлину Донецького краю – Святогірську Лавру і споконвічний символ миру, добра і злагоди – щасливу родину лелек над тином і мальвами коло батьківської оселі…

Ще одним оберегом для колективу водогосподарників стали яскраві відбитки дитячих долоньок, що ніби тримають земну кулю і велику краплину води як першооснову життя на Землі.

Це так творчо напередодні відзначення Дня Сіверського Дінця долучились до творчості наймолодші БУВРівці – діти й онуки працівників Басейнового управління водних ресурсів. Море позитивних емоцій і, звісно, пам’ять на роки, допоки не виросте нове покоління тих, хто дбатиме про Сіверський Донець як про найдорожче багатство рідного краю.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
18
1

Эта запись была размещена в рубрики: