Утримувач притону зі Слов’янська постане перед судом відразу за трьома статтями кримінального кодексу

Житель Слов'янська 1978 року народження надавав своє житло для виготовлення та вживання наркотику. Крім цього при обшуку співробітники карного розшуку виявили у нього наркоплантацію та готову для вживання марихуану.

Під час ліквідації притону в домоволодінні знаходився господар з дружиною та двома товаришами. Чоловіки та жінка перебували у стані наркотичного сп'яніння.

Господар у компанії своїх знайомих виготовляли наркотик, після чого випробували його на собі. В домі зловмисника вилучено наркотичні засоби та предмети для їх виробництва і споживання.

Факт ліквідації наркопритону внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою)

Також в результаті санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили 290 кущів конопель зі слідами культивації та готову для вживання марихуану.

 За вказаними фактами поліцією відкриті дві кримінальні провадження у ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», а також кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: