Неля Штепа позивається проти Ірини Геращенко у справі про захист честі і гідності

Судове засідання призначене на 9 липня. Колишній мер Слов’янська Неля Штепа подала позов проти народної депутатки Ірини Геращенко у справі про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Про це пише hromadskeradio.org

Геращенко опублікувала судову повістку про виклик. Судове засідання призначене на 9 липня у Печерському районному суді Києва.


«Після беркутівців, звинувачуваних в причетності до вбивств на Майдані, які подали на мене в суд у справі «захисту честі і гідності», тепер ще й Неля Штепа, яка кликала «русский мир» на Донбас, вирішила зі мною судитися, й теж, у справі «честі і гідності». Розглядаю ці дії «чесних і гідних» як спроби затягти власні судові процеси», — написала Геращенко.

Нагадаємо, Штепу затримали 11 липня 2014 року за підозрою у посяганні на територіальну цілісність та створення терористичної організації. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна увійти до Слов’янська під погрозою терористів, що в полоні у терористів її били, а інтерв’ю для російських видань зроблені «під дулом автомата». Їй загрожує довічний термін ув’язнення. Зараз Штепа знаходиться під домашнім арештом.

8
5

Эта запись была размещена в рубрики: