ДСНС застерігає мешканців Слов’янська та Слов’янського району, щодо безпечного поводження на місцевих водоймищах

 З приходом літньої спеки одним з головних напрямків роботи  фахівців ДСНС є профілактика загибелі та травмування людей на водних об'єктах.

Інспекторським складом 6-го державного пожежно-рятувального загону постійно проводяться інформаційно-роз’яснювальні роботи з громадянами щодо безпечного поводження на місцевих водоймищах.

            ДСНС не рекомендує організовувати відпочинок на водних об’єктах у не передбачених спеціально для цього місцях та попереджає про  небезпеку купання у стані алкогольного сп’яніння, небезпеку ігор у воді, пов’язаних з пірнанням та заплив за огороджувальні знаки - все це може привести до трагічного випадку. Окрім цього, треба не забувати про необхідність дотримання пожежної безпеки в місцях відпочинку.

Під час рейдів співробітники ДСНС звертають особливу увагу на дітей, які приходять на пляж без супроводу дорослих. Найчастіше діти не знають елементарних правил безпечної поведінки на воді та деякі з них зовсім не вміють плавати, і  все це може привести до нещасних випадків. Тому рятувальники  в черговий раз звертаються до батьків з проханням не дозволяти дітям відвідувати водойми без супроводу дорослих.

З початку року у Слов’янському районі на водних об'єктах загинуло троє людей, два останні випадки загибелі трапились у травні місяці.

Основними причинами цих нещасних випадків загибелі людей на воді є нехтування правилами безпечної поведінки. Загибелі людей сприяло проведення відпочинку у невстановленому місці та вживання алкогольних напоїв перед купанням.

НАГАДУЄМ, Слов’янською міською радою на сезон 2018 року визначено два місця масового відпочинку  населення на водних об’єктах , а саме «Слов’янський курорт» зони кліматолікування санаторіїв «Ювілейний», «Донбас», «Слов’янський» та «Маленькая куба», які офіційно відкрилися 01 червня 2018 року.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС КУПАННЯ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ, а саме:

  1. Зайшовши у воду, постійте, поки тіло адаптується до температури води;
  2. Не запливайте за попереджувальні буї, не підпливайте до будь-яких човнів та інших плавзасобів;
  3. Не стрибайте у воду з непризначених для цього споруд та об’єктів, особливо у місцях із недослідженим дном;
  4. Не запливайте далеко від берега;
  5. Не вживайте спиртні напої біля води;
  6. Не залишайте без нагляду малолітніх дітей.

При дотриманні цих правил ви збережете своє життя, життя своїх рідних та близьких.

Альона Сокур
Провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій області

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: