З нагоди 95-тої річниці з дня створення служби дільничних офіцерів правоохоронці Слов’янська приймали вітання

 

Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших професій в поліції. Наскільки професійно інспектор робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці району. З нагоди Дня дільничного інспектора Сергій Альошин відзначив кращих працівників. 

Сьогодні в Слов'янському відділі поліції несуть службу 46 дільничних офіцери поліції, які обслуговують майже 350 тисяч населення. В середньому за місяць дільничні виявлять близько тисячі правопорушень.

 - Професія дільничного дійсно заслуговує великої подяки, адже люди зі своїми проблемами перш за все звертаються саме до дільничного, який є ключовою фігурою у правоохоронній системі. Сьогодні, працювати дільничним інспектором досить не легко, адже  доводиться нести службу в умовах значних навантажень,  - зазначив начальник поліції Сергій Альошин.

 За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та вірність обраній професії кращі дільничні інспектори: Олександр Лісінський, Олег Захаренко, Костянтин Юрченко, отримали подяки. Сергій Маліков отримав чергове спеціальне звання – «капітан».

 Днями у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці з дня створення служби дільничних інспекторів. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Сергій Князєв привітали інспекторів і передали нові службові автомобілі, в тому числі і дільничним Слов'янського відділу поліції.

 Самі інспектори, відзначають, що кожного дня вони виконують свою роботу не заради грамот чи відзнак, найбільша винагорода для них – подяка від людей.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
3

Эта запись была размещена в рубрики: