Слов’янські поліцейські притягнули до відповідальності більше 200 батьків, які усунулися від піклування про власних дітей

З метою унеможливлення застосування до дітей різних форм насильства, недопущення  загрози життю та здоров’ю дитини, поліцейські вивчають питання стану утримання та виховання дітей в сім’ях, в першу чергу в кризових та неблагополучних, в яких існує певний ризик. Завдання правоохоронців - попередити, а не документувати наслідки.

 В ході спільних рейдів з соцпрацівниками  при перевірці родин, які перебувають на обліках (СЖО) правоохоронці вивчали умови проживання дітей, приділяли увагу тому, які відносини панують у родині, чи є прояви насильства, чи в будинку достатньо продуктів харчування і одягу, чи відвідують діти школи або дитячі садки.

Так, з десяти родин, в трьох поліцейські виявили неналежні умови для проживання неповнолітніх: дитячі кімнати не прибрані, а самі діти вдягнені у брудний одяг, відсутні у достатній кількості продукти харчування. На батьків були складені адміністративні протоколи за ст. 184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов'язків щодо виховання дітей". За добу поліція відвідала десять родин у Слов'янському районі. Незважаючи на постійний соціальний супровід таких родин та проведення профілактичної роботи з батьками, щодо недопущення фактів ухилення ними від виконання своїх обов'язків, випадки порушень все ж таки трапляються.


 Тільки з початку року за неналежне виконання батьківських обов'язків стосовно батьків складено 219 адміністративних протоколів. Правоохоронці і надалі будуть проводити превентивні рейди, ретельно аналізувати списки всіх неблагополучних родин, збирати реальну інформацію про умови життя дітей, щоб у разі необхідності негайно відреагувати.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: