У Святогірську дільничні офіцери поліції перевірили місця стихійної торгівлі

Під час рейду, який правоохоронці проводили сумісно з представниками місцевої влади, одного з жителів міста було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Влітку, із настанням спеки, купівля продуктів "з рук" стає особливо небезпечною. Реалізуючі м'ясні, молочні та інші вироби, вуличні "підприємці" створюють загрозу для своїх покупців.

Співробітники Слов'янського відділу поліції постійно проводять профілактичну роботу з громадянами, які торгують у невстановлених місцях, роз'яснюють норми законодавства та у разі необхідності притягують їх до адміністративної відповідальності.

Пройшли Такі перевірки й у Святогірську. Особлива увага приділялась місцю торгівлі та наявності у підприємців сертифікатів якості на швидкопсувні товари: риби, м'яса тварин та домашньої птиці, ковбасних виробів.

Дільничні офіцери поліції разом з депутатами міської ради скоїли обхід місць стихійної торгівлі. Під час перевірки було складено протокол за ст. 152 КУпАП щодо місцевого мешканця, який продавав на вулиці куряче м'ясо без необхідного дозволу та санітарного контролю. Тепер, згідно до рішення суду, чоловіку прийдеться сплатити штраф у розмірі від 340 до 1500 гривень.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: