Цього року ювенальна превенція Слов’янської поліції повертала дітей-утікачів та притягувала до відповідальності недбайливих батьків

Цього року ювенальна превенція Слов'янської поліції повернула додому всіх з дітей-утікачів та притягнула до відповідальності більше двохсот недбайливих батьків

Вберегти до того, як трапиться біда, – з цією метою правоохоронці беруть на контроль родини, що опинились у складних життєвих обставинах, проводять роботу із неповнолітніми, схильними до скоєння правопорушень, та оперативно розшукують зниклих дітей.

 З початку 2018 року інспекторами з ювенальної превенції Слов'янської поліції понад 200 разів перевірялись родини з категорії "складні життєві обставини". Зараз у місті та районі їх нараховується 49.

За неналежне виконання батьківських обов'язків правоохоронцями було притягнуто до адміністративної відповідальності 210 жителів міста та району, 7 - за насильство в сім'ї відносно дітей.

Чималу увагу приділяють правоохоронці дотриманню режиму перебування неповнолітніх у розважальних закладах, виконанню співробітниками торгівельних закладів правил реалізації алкогольних та тютюнових виробів. Так, за перебування дітей у розважальних закладах в нічний час складено 2 протоколи, за продаж їм алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів - 31 протокол, за доведення неповнолітніх до стану сп'яніння - 9 протоколів. За кожним з них стягуються штрафи згідно до відповідних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім проведення адмінпрактики співробітники ювенальної превенції розкривають й злочини кримінального характеру. За п'ять місяців цього року у Слов'янську та районі задокументовано 3 крадіжки, 1 угон, 2 нанесення легких тілесних ушкоджень та факт злісного невиконання обов'язків по догляду за дитиною.

На профілактичному обліку Слов'янської поліції знаходяться 16 юних правопорушників, якими проводиться постійна профілактична робота за місцем навчання та проживання.

З метою запобігання вчинення порушень закону, травмуванню та загибелі дітей, правоохоронці разом із своїми помічниками - учасниками "Ліги майбутніх поліцейських" провели 175 лекцій та бесід в місцевих учбових закладах.

У випадках зникнення з дому дітей поліцейськими вживались першочергові заходи щодо встановлення їх місцезнаходження. При надходженні кожного такого повідомлення за тривогою підіймався весь підрозділ поліції, здійснювалось патрулювання вулиць та вокзалів, відпрацьовувались друзі та знайомі зниклих. Цього року у Слов'янському відділі поліції був зареєстрований 51 випадок зникнення дітей, на теперішній час всіх їх знайдено та повернуто додому.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: