Учасницю незаконного збройного формування терористичної організації «ДНР» засуджено до 8 років позбавлення волі

Приазовським районним судом Запорізької області винесено вирок 30-річній учасниці терористичної організації "ДНР" та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

У судовому засіданні доведено, що у липні 2014 року жінка вступила до непередбаченого законом збройного формування «Оплот» терористичної організації «ДНР» та зайняла посаду стрілка. Вона пройшла військову підготовку з поводження із стрілецькою зброєю та в подальшому виконувала обов’язки стрілка та чергового на так званих «об’єктах» з використанням виданої вогнепальної зброї у с. Розсипне, з метою здійснення збройного опору військовослужбовцям ЗСУ, задіяним у проведенні антитерористичної операції.

Надалі, сприяючи діяльності терористичної організації «ДНР»,  протягом жовтня–листопада 2014 року здійснювала на території м. Волновахи та                         м. Маріуполя виявлення місць дислокації особового складу та військової  техніки Збройних сил України.

Суд визнав учасницю терористичної організації «ДНР» винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації), та заочно засудив до 8 років позбавлення волі.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

7
6

Эта запись была размещена в рубрики: