На охорону дитячих таборів у Святогірську заступила друга «зміна» правоохоронців

 До складу цілодобового наряду входить дільничний офіцер поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції  та інспектор ювенальної превенції, які оперативно реагують на будь-яке правопорушення, а також проводять профілактичну роботу з відпочиваючими дітьми.

 Інструктаж для нової зміни нарядів груп швидкого реагування провів начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин, який зазначив, що охорона кожного дитячого закладу повинна здійснюватися з урахуванням його індивідуальних особливостей. З цією метою новоприбулі правоохоронці повинні обстежити територію таборів та встановити контакти з їх адміністрацією.

 - Головним результатом нашої роботи буде недопущення надзвичайних подій за участю неповнолітніх та правопорушень у зоні дитячого відпочинку, - зазначив полковник поліції Альошин.

 Під час чергування співробітники ювенальної превенції проводять для дітей уроки правового інформування, розповідають їм про роботу поліції, про правила безпеки та важливості дотримання здорового способу життя.

 За перші два тижні літа поліцейськими в складі мобільної групи було виявлено 57 порушників, з них 3 – водії, що керували автомобілем в стані алкогольного сп'яніння, а також затримали двох розшукуваних зловмисників.

 У даний час на півночі Донецької області - в Святогірську і Лиманському районі працюють 6 дитячих оздоровчих установ, в яких знаходяться більше 1000 дітей.

 Слов'янський відділ поліціїм Донецькій області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: