У військових частинах Слов’янська та Маріуполю  гвардійці склали вогневу підготовку

У військових частинах 3035, 3057 триває робота інспекції Головного управління Національної гвардії України. Офіцери інспекційної групи  перевірили вогневу підготовку підрозділів, які виконують завдання в районі проведення ООС.

Військовослужбовці стріляли з пістолетів та автоматів. Влучність, техніка виконання вправ, рівень теоретичних знань, зокрема щодо питань безпечного поводження зі зброєю та боєприпасами, – все це прискіпливо перевірялось.

«Виконував шосту ВНС з автомата. 19 влучень з 20. Це – відмінно», – розповів про свої результати старшина Олексій Попов

Інспектори також відзначили якісну підготовку гвардійців-жінок. Слов’янського полку.

«Я стріляла шосту вправу з пістолета, відпрацювала на «відмінно». Я очікувала на такий результат. Дівчата в Національній гвардії стріляють не гірше чоловіків. Нам є чим пишатися!», – повідомила старший солдат Олена Панчук.

«Ми, як військовозобов’язані, знаходимось у постійній готовності до застосування зброї на враження. І проведення навчальних стрільб дає змогу максимально наблизитись до обстановка при бойових діях. При виконанні вправ навчальних стрільб ми покращуємо не тільки практичні навички, але й підвищуємо впевненість у собі», – зазначають бійці маріупольського полку.

Особовий склад підрозділів спеціального призначення також долучився до полкових стрільб. Вони виконували індивідуальні вправи, так і у складі відділень для спецпідрозділів. Інспекторів, влаштувало побачене на полігоні, зокрема організація процесу здачі вогневої підготовки.

«Є підрозділи військової частини, які показали відмінний результат. Є такі, що не розкрили ще свій потенціал на повну, їм є куди рости. Сьогодні, тим більш в умовах неоголошеної війни, вогнева підготовка вважається пріоритетним напрямком вишколу бійців. Загальна оцінка стрільб - «добре», – зазначив старший офіцер служби координації колективної підготовки відділу колективної та індивідуальної підготовки управління бойової та спеціальної підготовки ГУ НГУ підполковник Максим Ктіторов.

Молодший лейтенант Сергій Молотков
Галіна Фалько


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
2

Эта запись была размещена в рубрики: