Діти зі “Смарагдового міста” навчались безпечній поведінці у компанії поліцейських

Лиманські правоохоронці провели для вихованців центру соцреабілитації веселі й пізнавальні конкурси на знання правил дорожнього руху та поведінки на водоймах.

 У літню пору року, як правило, збільшується кількість нещасних випадків за участю неповнолітніх. Саме зараз діти перебувають на канікулах й проводять багато часу без нагляду дорослих, можуть грати поруч із проїжджою частиною та самостійно відвідувати водойми. Вберегти дітей від небезпеки може тільки постійний контроль та профілактична робота із ними.

Співробітники Лиманського віддалення поліції відвідали центр соцреабілітації для дітей "Смарагдове місто", що розташований у Святогірську.

Правоохоронці ще раз нагадали хлопцям та дівчаткам правила безпечної поведінки на дорозі в літній період. Діти розподілились на команди та взяли участь у конкурсах та вікторинах, спрямованих на вивчення на закріплення знань з ПДР.

Інспектори з ювенальної превенції у простій та доступній формі розповіли малюкам про небезпеку, яку таять річки та озера влітку. Найголовніше, що засвоїли маленькі учасники занять - ні в якому разі не наближатися до води без супроводу дорослих.

Також на конкретних прикладах гості розповіли, що уникнути трагедії у різних випадках можна тільки дотримуючись елементарних правил безпеки. Діти дізналися, як правильно вести себе в тій чи іншій екстремальній ситуації, як користуватися рятувальними засобами та надати першу допомогу при нещасних випадках.

Сподіваємося, для дітлахів, які брали участь в такому корисному заході, це літо справді стане безпечним.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: