У міськраді Словянська відкритий прийом заявок на оздоровлення дітей з відшкодуванням вартості

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє про прийом заявок на реалізацію проекту щодо часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

На часткове відшкодування вартості путівки мають права сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання, постійної реєстрації або реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи.

Часткове відшкодування вартості путівки здійснюється з розрахунку прожиткового мінімуму на одну дитину від 6 до 18 років, встановленого Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік станом на 01 січня 2018 року. На одну дитину віком від 7 до 18 років відшкодування вартості путівки здійснюється з розрахунку двох прожиткових мінімумів.

Заяви приймаються від батьків або уповноважених представників, підприємств та організацій про намір придбання путівок на оздоровлення дітей виключно в дитячих оздоровчих закладах Донецької області за участю бюджетної субвенції в сумі 3720 гривень на одну дитину.

Джерелами оплати залишкової вартості путівки можуть бути кошти:
- батьків;
- роботодавців, з якими батьки або особи, що їх замінюють знаходяться у трудових відносинах;
- первинних організацій профспілок, членом якої є один з батьків або осіб, що їх замінюють;
- благодійних організацій;
- інші кошти, не заборонені чинним законодавством.

Бажаючим отримати путівку до дитячого оздоровчого закладу в рамках проекту щодо часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, необхідно звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту: м. Слов’янськ, площа Соборна, 2, каб. №440, 442, 443. Контактний телефон: 3-50-76.

Проект щодо часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми здійснюється один раз на рік з урахуванням того, що дитині не надавалась уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області та за її межами за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів усіх рівнів.

 

ВАЖЛИВО!!!!! Ліміт коштів на фінансування заходів щодо часткового відшкодування вартості путівок ОБМЕЖЕНИЙ.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: