Слов’янських гвардійців інспектує комісія ГУ НГУ

У військовій частині 3035 стартувала інспекторська перевірка Головного управління Національної гвардії України. Комісію очолює заступник начальника управління контролю діяльності військ ГУ НГУ полковник Ігор Ольховой. Члени комісії мають на меті перевірити не лише відповідність діяльності підрозділу чинним нормативним документам, а й готовність частини до виконання бойових завдань.

В рамках інспекції було перевірено стан служби озброєння, заслухано звіт командування, проведено стройовий огляд особового складу. На черзі перевірка вогневої підготовки.

«Інспекція працює за планом в цілому Східному територіальному об’єднанні. На сьогоднішній день вона поділена на дві групи. Одна група на чолі з начальником управління контролю діяльності військ інспекції Головного управління НГУ генерал-лейтенантом Володимиром Пеньковим працює в Маріуполі. Друга працює у Слов’янську та Рубіжному. Термін роботи нашої групи від сьогодні до суботи включно. Офіцери Головного управління і я відкриті до діалогу і готові протягом інспекції вислухати питання, які Вас турбують та потребують втручання на рівні Головного управління Національної гвардії та командувача», заявив полковник Ігор Ольховой.

Молодший лейтенант Сергій Молотков


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
0

Эта запись была размещена в рубрики: