Слов’янські поліцейські затримали учасника НЗФ, який чотири роки переховувався в храмі

Навесні 2014 року житель Слов'янського району кинув дружину з чотирма дітьми і приєднався до бойовиків - добровільно погодився рити окопи для окупантів, які посіли територію його селища. Після звільнення регіону від окупації чоловік сховався в храмі, розраховуючи, що про нього «забудуть».

 На території Слов'янська і області триває оперативна робота по виявленню учасників незаконних збройних формувань. При цьому поліцейських цікавлять не тільки самі бойовики, а й їх посібники - місцеві мешканці, які з тих чи інших міркувань вирішили зрадити своїй країні.

 Дільничними офіцерами слов'янської поліції був встановлений факт зв'язку одного з жителів селища Хрестище з учасниками НВФ. Чоловік 1980 року народження зізнався правоохоронцям, що навесні 2014 року справді погодився допомагати терористам - рити окопи та здійснювати «фільтрацію» – виявляти проукраїнсько налаштованих громадян, перевіряти автотранспорт та багаж.

 Під час звільнення міста пособник терористів злякався за своє майбутнє, покинув ряди НЗФ та став жити при храмі, сподіваючись, що його не знайдуть.  

 Тепер щодо нього відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

 Слов'янський відділ поліції Донецькій області

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: