Молодь сходу запрошують в Івано-Франківськ та Польщу

Із 21 по 25 липня двадцять молодих людей віком від 14 до 18 років із Донеччини, Луганщини, Харківщини та Одещини відкриють для себе кращі соціальні підприємства Івано-Франківська.

Хочеш дізнатись, як досягнути успіху, вирішуючи суспільні проблеми? Тоді заповнюй анкету і вирушай в Молодіжну лабораторію соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво»! Організовує проект Молодіжна організація «СТАН».

«Ухоробрене юнацтво» це:

- дослідження кращих соціальних підприємств Франківська з можливістю поставити питання їх засновни(кам/цям) і працівни(кам/цям);

- лекції від досвідчених бізнес-експерт(ів/ок);

- спілкування з однолітками-активіст(к)ами – випускни(ця/ками) програми «Ухоробрене юнацтво 2017»;

- неформальні методи навчання: жива бібліотека, настільні ігри, акції прямої дії;

- хакатон проектних ідей наприкінці.

До того ж, на тебе чекає можливість:

- самостійно дослідити Івано-Франківськ – місто, нагороджене премією Europe Prize 2018 від Парламентської асамблеї Ради Європи;

- зруйнувати стереотипи;

- знайти нових подруг та друзів з різних куточків країни;

- стати співавтор(ом/кою) фільму про візит до Франківську;

- отримати купу нових знань, ідей і пригод.

Окрім того, найактивніші учасники та учасниці зможуть поїхати до Польщі цієї осені в рамках однієї з програм Молодіжної організації “СТАН”, спрямованих на культурний обмін й поширення загально-європейських цінностей. А також, налагодження партнерства між українськими та польськими молодими активіст(к)ами.

Умови участі:

Для участі у програмі заповніть анкету за посиланням( https://goo.gl/FgFyar) до 7 липня. Результати відбору повідомлять не пізніше 8 липня. Учасникам та учасницям Молодіжної лабораторії організатори забезпечують житло і харчування в Івано-Франківську. Крім того, компенсують вартість квитків (окрім першого класу) в один бік повністю або частково в межах 800 грн.

Координаторка проекту Юлія Сінькевич:
095 806 9610; ju.sinkevych@gmail.com


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
2

Эта запись была размещена в рубрики: