З початку року слов’янські поліцейські зареєстрували більше 18 тисяч заяв та повідомлень громадян


Кількість звернень до поліції зростає на 10-15 відсотків щороку, але і зростає кількість хибних повідомлень та заяв, які не мають логічного сенсу.

Поліцейські ретельно перевіряють всі звернення громадян, – при цьому розглядається будь-яка інформація, яка надійшла в колл - центр «102», викладена в письмовому вигляді, з допомогою мережі інтернет або усно.

Слов'янська оперативна зона є однією з густонаселених. Щодня тут реєструється понад 150 заяв громадян кримінального, інформаційного, консультаційного характеру.

Чергова частина – це підрозділ, на який покладено функції оперативного інформування, реагування та управління. Майже 90 % громадян, які звертаються в поліцію, в першу чергу спілкуються з працівниками чергової частини.

Протягом доби поліцейські розглядають та приймають рішення майже за 50% від всіх звернень. Багато дзвінків – повідомлення про тілесні ушкодження, сімейні сварки, бійки чи конфлікти.

Декілька днів тому в поліцію надійшов виклик від невідомого, який повідомив, що він начебто вбив дружину. Особовий склад поліції був піднятий по тривозі. За вказаним адресом негайно прибули керівництво відділу, слідчо-оперативна група, дільничні і опера, а також експерт судово-медичної експертизи. Як виявилося це чийсь невдалий жарт.

Із-за чийогось дурного жарту на ноги був піднятий практично весь особовий склад відділу поліції, а в цей момент, можливо, хтось дійсно потребував допомоги. Поліцейські закликають громадян до розсудливості. Подібні жарти в реаліях наших днів як мінімум не доречні.

Всього з початку року поліцейські 4 рази виїжджали на вбивства і 96 - на заподіяння тілесних ушкоджень. Зареєстровано близько 400 викликів про крадіжки і 578 - про бійки.

Найбільша кількість викликів надходило про адміністративні правопорушення - майже 7 тисяч. Близько 5000 повідомлень носили інформаційний характер.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: