У Слов’янському аграрному технікумі відзначили найкращих студентів 2017-2018 навчального року

Наприкінці навчального року у Слов'янському аграрному технікумі запроваджено прекрасну традицію – вшанування кращих студентів. Заслужені нагороди були вручені тим, хто славиться навчальними досягненнями, хто не шкодуючи себе на бігових доріжках виборює призи, кубки і медалі, хто дарує свій талант, своє мистецтво вдячним глядачам. Саме їх ми називаємо «золотий фонд технікуму».

До нагородження було залучено 68 студентів. Серед них – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних , регіональних олімпіад та конкурсів.  В цьому році студенти технікуму взяли участь у 30 спортивних змаганнях. Команди юнаків та дівчат ставали переможцями та призерами змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, бадмінтону та боулінгу.

Нагороди отримали активні, цілеспрямовані, небайдужі студенти, які не тільки старанно навчаються, а й беруть активну участь у житті технікуму.

За усіма цими візнаками стоїть наполеглива та кропітка праця викладачів, студентів, батьків. За піклування, щоденну працю, гідне виховання та підтримку батькам кращих студентів, а також школам, ліцеям, в стінах яких вони зростали до вступу в наш навчальний заклад, було передано листи-подяки зі щирими словами вдячності.

Проскуніна А.М.,
заст. директора з виховної роботи
ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
4
0

Эта запись была размещена в рубрики: