У здоровому тілі – здоровий дух: розваги для школярів та дошкільнят Черкаської громади

5 червня 2018 року у Черкаському ДНЗ «Дюймовочка» була організована розвага «У здоровому тілі – здоровий дух» для дошкільнят та школярів Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів, на території якої знаходиться дошкільний заклад.

Ця розвага одночасно стала фіналом міні ініціативи «Свіже повітря – здорова дитина», що виконана завдяки співпраці Черкаської громади з Проектом «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції та відкриттям оновленого майданчика для прогулянок дітей.

В гості до малят завітали представники влади Черкаської ОТГ: секретар Черкаської селищної ради Кривоконь Олексій Сергійович, начальник відділу освіти Литвинова Ірина Михайлівна, начальник відділу культури Гавриш Валентина Миколаївна. Із солодощами та призами для переможців спортивних змагань завітав Начальник Слов'янського відділу поліції полковник поліції Альошин Сергій Анатолійович. На гостину прийшли батьки дошкільнят та школярів, односельці, що допомагали реалізовувати міні ініціативу, а також сім’ї, що у наступному навчальному році приведуть в садочок  своїх дітей.

Почесні гості гаряче вітали всіх присутніх, дякуючи їм за те, що приклали немало зусиль, щоб обладнати майданчик для прогулянок дітей. Вони були запрошені в журі для оцінки конкурсів та спортивних змагань.

В змаганнях брали участь 4 родини дошкільнят. Дивлячись на мужніх, красивих, кмітливих, спритних, веселих учасників змагань всі присутні заряджались позитивною енергією, а спортивний азарт об’єднував усіх у єдину дружню родину.

В перервах між змаганнями для дітлахів організовувались різноманітні конкурси та естафети, що наповнювало навколишню атмосферу радістю та бадьорістю.

Навіть почесні гості не змогли просто бути суворими членами журі – вони також стали активними учасниками спортивних змагань!

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: