Монетизація субсидій в Україні: хто першим отримає гроші

У наступному році субсидії будуть монетизувати. Це означає, що люди зможуть отримати гроші готівкою в обмін на зекономлені кубометри газу, води і електроенергію. Багато хто чекає початку монетизації, хочуть побачити, як це буде відбуватися, – передає beta.in.ua.

В уряді повідомили, хто першим отримає гроші в обмін на економію енергоресурсів.

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що першими монетизацію пройдуть внески в ОСББ, платежі, які збиралися на обслуговування будинків і прибудинкової території. З метою монетизації комунальних послуг, які надаються централізовано (вода, газ, електроенергія), власникам квартир і будинків необхідно буде відкрити рахунок в банку. Це будуть «соціальні картки», на рахунок яких будуть регулярно надходити грошові суми.

Розплатитися такою карткою в супермаркеті або зняти гроші готівкою не вийде. Спочатку програму хочуть перевірити на організаціях ОСББ. Як тільки будуть виправлені всі помилки, як тільки буде налагоджена система монетизації для населення, пільговики зможуть отримати грошову допомогу.

В уряді також передбачають виділення соціальної допомоги на оплату комунальних послуг за фактом. Наприклад, надається певний мінімум, який оплачується, монетизація в даному випадку не передбачається. Експерти впевнені, що ця методика не стимулює пільговиків економити енергоресурси.

Джерело: zik.ua

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: