Слов’янські поліцейські розглядають питання створення другої поліцейської станції в мікрорайоні «Славтяжмаш»

Мешканці мікрорайону просять створити ще одну станцію поліції дільничних в їх районі – про це на апаратній нараді в міськвиконкому заявила місцева жителька. Щоб дізнатися про проблеми та пропозиції городян начальник поліції провів сход громадян.

 В засобах масової інформації з’явилася публікація про те, що в м-ні «Славтяжмаш» через часткову відсутність освітлення, погані дороги та розташування спеціалізованого медичного закладу  напружена криміногенна обстановка. А через відсутність поблизу опорного пункту поліції жителі району не мають можливості звернутися до дільничного.

 Щоб безпосередньо поспілкуватися з місцевими жителями, отримати інформацію з «перших вуст» та відповісти на всі питання городян начальник поліції провів сход городян.

 Згідно аналізу криміногенна обстановка в мікрорайон є контрольованою не дивлячись на те, що «Славтяжмаш» - досить масштабний і специфічний. На цій території проживає близько 15 тисяч громадян. Всього з початку року з дільниці до поліції надійшло 79 звернень громадян. Найбільше місцеві мешканці скаржилися на сусідів, просили поліцейських врегулювати сімейні сварки та повідомляли про крадіжки.

 Під час зустрічі з очільником поліції жителів мікрорайону турбували питання охорони громадського порядку - скаржилися на недостатню кількість патрульних нарядів та підняли питання щодо необхідності відкриття ще одної поліцейської станції дільничних в їх мікрорайоні.

 Одна з жінок зазначила, що на прийом до дільничного в поліцейську станцію досить складно і довго добиратися – громадський транспорт їздить рідко, а пішки іти далеко.

 Всі звернення жителів мікрорайону начальник поліції взяв під особистий контроль.
 - Я підтримую вашу ініціативу. Якщо вас також підтримає місцева влада та виділить приміщення для станції поліції, то дільничний обов’язково буде здійснювати тут прийом громадян та дислокуватися. А поки питання залишається відкритим, для охорони публічного порядку ми збільшимо кількість нарядів у вашому районі, - сказав Сергій Альошин.

 Також поліцейські запропонували місцевим мешканцям створити громадське формування  і разом з поліцейськими патрулювати свій район, що дозволить посилити безпеку жителів.

 Участь громади в справі охорони громадського порядку, це в першу чергу ознака сильного суспільства. Посильна, добровільна допомога громадян поліції дозволить в першу чергу в боротьбі з вуличною злочинністю.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
2

Эта запись была размещена в рубрики: