Посадовця-хабарника з Держгеокадастру за клопотанням прокуратури взято під варту

За клопотанням прокуратури Донецької області суд обрав запобіжний захід для посадовця Держгеокадастру, якого викрито під час отримання неправомірної вигоди у сумі 6400 грн, у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із правом на заставу в розмірі 105 720 гривень. Також за клопотанням прокуратури суд відсторонив підозрюваного від посади строком на два місяці.

 Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, 6 червня слідчим відділом прокуратури Донецької області  спільно із співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях затримано начальника міжміського управління у містах Краматорську та Дружківці Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області.

Посадовець вимагав від приватного підприємця 6400 гривень за безперешкодну реєстрацію та подальше погодження землевпорядної документації. Нечистого на руку посадовця затримано у службовому кабінеті безпосередньо після отримання обумовленої суми.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі, поєднане з вимаганням).

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: