Завдяки прийнятим превентивним заходам в Слов’янську знизився рівень скоєння тяжких злочинів вдвічі

Про це і не тільки розповів начальник поліції Сергій Альошин під час прес-конференції журналістам. 

 Розпочав прес-конференцію начальник поліції зі слів привітань. З нагоди Дня журналіста України Сергій Альошин вручив подяки представникам ЗМІ.


- Сьогодні засоби масової інформації, заслужено називають «четвертою владою». У ваших руках одне з найпотужніших видів зброї на землі – слово. Завдяки Вам наша робота не залишається без уваги громадськості. Висловлюю подяку за ваш професіоналізм, за всебічне та об'єктивне висвітлення діяльності поліції перед населенням та інформаційну підтримку, - подякував Сергій Альошин.

 З початку року слов'янські поліцейські зареєстрували більше 18 тисяч заяв та повідомлень громадян, 1168 – мали ознаки кримінального правопорушення. Мінус 384 злочини за п’ять місяців в порівнянні з минулим роком – такими темпами знижується рівень злочинності в регіоні.

 На першому місці в роботі поліції залишається протидія трафіку нелегальної зброї та затримання учасників незаконних збройних формувань. Тільки за останній місяць більше 2000 одиниць зброї та боєприпасів. За п’ять місяців затримано 59 бойовиків та їх пособників.


 Також завдяки превентивним заходам на 50% знизився рівень скоєння тяжких злочинів, на 35% - вуличної злочинності. Через несвоєчасне звернення у поліцію, майнові злочини не завжди вдається розкрити тим паче "за гарячими" слідами.

 Зупинився начальник поліції і на роботі блокпостів.

 - Найближчим часом робота пунктів пропуску буде реформована. На даний час іде реконструкція поста в селищі Долина, - зазначив Сергій Альошин.

 За добу контрольний пункт перетинає більше 700 людей. Пасажиропотік через блокпости в день в середньому становить 400-500 легкових і близько 150 вантажних автомобілів.

 Групи перевіряють підозрілих громадян по базах даних МВС, що дозволяє виявляти осіб, які представляють інтерес для правоохоронних органів. З початку року поліцейські виявили 84 осіб причетних до незаконних збройних формувань, затримали 29 осіб, які перебували в розшуку за скоєння злочинів та 9 порушників міграційного законодавства.

 За п’ять місяців припинено 9 фактів незаконного перевезення наркотичних речовин, та 9 – зброї та боєприпасів. Також поліцейські перевіряють «номерні речі». У цьому році тільки на постах Слов'янської оперативної зони виявлено і повернуто власникам 23 викрадених телефонів.

 Також начальник поліції розповів про те, що в регіоні розпочалася оперативно-профілактична операція «Металобрухт» і запропонував громадськості провести спільні рейди, щодо виявлення незаконних пунктів прийому металобрухту.

 Підняли питання і роботи торгівельних та розважальних закладів.

 Начальник поліції розповів, що як показав аналіз, завдяки певним превентивним заходам, кількість порушень в розважальних закладах значно знизилася. Також правоохоронці направили подання в міську раду щодо обмеження роботи розважальних закладів. Однак питання поки не вирішено.

 Наприкінці зустрічі начальник поліції звернувся до водіїв усіх видів транспортних засобів з проханням бути гранично уважними на дорозі, особливо біля паркових зон та місць масового відпочинку, підтримати мінімальну безпечну швидкість руху при керуванні транспортом.

 - Розпочалися літні канікули, а відтак на вулицях побільшало маленьких учасників дорожнього руху. Граючись діти нерідко забувають про обережність, тож увагу слід проявити дорослим, - зазначив Сергій Альошин.   

 Також очільник поліції запросив всіх на бажаючих приєднатися до свята присвяченого безпеці дорожнього руху, яке відбудеться за ініціативи Слов'янського відділу поліції 15 червня о 10.00 на центральній площі Слов’янська.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: