Слов’янськими поліцейськими затримано двох осіб, що ухилялись від суду

45-річний чоловік, якого розшукували за скоєння крадіжки на території регіону, скоїв вуличний грабіж у Слов'янську і був затриманий оперативниками. 31-річний правопорушник вдарився "у біга" після того, як йому був призначений арешт - його знайшли у Святогірську.

Два тижні тому поблизу центрального ринку Слов'янська трапився вуличний грабіж. Невідомий вихопив смартфон у місцевого жителя та втік. Потерпілий, що був на підпитку, не зміг описати зловмисника.

Провівши оперативну роботу, співробітники карного розшуку встановили особу правопорушника та вилучили у нього телефон. Чоловік 1973 року народження мав не аби який кримінальний досвід - раніше він неодноразово мав проблеми з законом. До того ж, з'ясувалось, що на момент затримання він знаходився у розшуку за Селидівським районним судом через скоєння крадіжки із проникненням у житло.

Ще одного місцевого жителя, що переховався від правоохоронців, було затримано у Святогірську мобільною групою поліції. Мешканець Слов'янська 1987 року народження після повернення з місць позбавлення волі порушив умови адміннагляду та за рішенням суду отримав 2 місяці арешту, після чого самовільно залишив місце проживання і відправився у "мандри". Зараз його поміщено до ізолятору тимчасового тримання й у подальшому буде переправлено до Бахмутської установи виконання покарань.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: