Презентація проектів “Бюджета участі” у Слов’янську завершена


Закінчився останній день презентації авторами проектів, які було подано в рамках міської цільової Програми “БЮДЖЕТ УЧАСТІ М.СЛОВ'ЯНСЬКА ”. 
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Кравченко.

Нагадую, що всього до Координаційної ради було поднано 36 проектів. 3 проекти Кооординаційна рада відхилила на першому етапі розгляду. Після чого 33 проекти було відправлено на аналіз до профільних відділів та управлінь. Протягом трьох днів презентації проектів та більш ретельного розгляду, а також розгляду апеляцій, а їх було три, Координаційною радою відхилено ще 7 проектів. У підсумку, сформовано список проектів, які допущено до загальноміського голосування — це 25 проектів.

Після жеребкування, яке відбулось сьогодні, кожен проект отримав новий номер. Відповідно до цих номерів проекти будуть знаходитись на платформі для голосування. Зовсім скоро розпочнеться черговий етап — голосування за проекти, під час якого проектантам необхідно буде проявити неабияку винахідливість, вміння прорекламувати свій проект та згуртувати навколо нього свою цільову аудиторію. Для допомоги проектантам у “рекламній кампанії” міською радою виділені білборди, де буде розміщено фото проектанта та стисла інформація про проект. Також послухати як проводити рекламну кампанію свого проекту можна буде під час тренінгу 14 червня, орієнтовно о 9.30 год в приміщенні Платформи ініціатив “Теплиця”.

Бажаю всім успіхів! Щира вдячність проектантам та групам підтримки за активність та небайдужість до долі свого міста!

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: