Артемсіль презентувала нову харчову продукцію


Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» планує найближчим часом почати реалізацію харчової солі, збагаченої шляхом фотосепарації. Презентація нової продукції відбулася в рамках участі держпідприємства у XXX Міжнародній виставці «АГРО-2018», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Підприємство планує почати реалізацію солі кухонної харчової кам'яної вищого гатунку за ДСТУ 3583:2015, для отримання якої в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепараціі. З кам'яної солі усунені темні включення природного походження, в результаті чого сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд і в ній збільшився вміст NaCl", - йдеться у повідомленні Мінагро.

Відвідувачі виставки також змогли оцінити якість пачки нового зразка вагою 0,5 і 1 кг. Упаковка стала більш кольоровою, зручною у використанні, продукція в ній не просипається і не злежується.

ДП «Артемсіль» - одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності солевидобувного підприємства знаходяться в м.Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію в 19 країн світу. За підсумками 2017 року підприємство перерахувало до бюджетів різних рівнів податків і зборів на загальну суму 455,6 млн гривень, що на 42,2% більше показника 2016 року.

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: