Тиждень безпеки дорожнього руху в Слов’янському аграрному технікуму

25 травня в рамках тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 -2020 рр.   куратором  групи 3МЛ17 Безуглою І.М.  спільно з Управлінням патрульної поліції  міст Слов'янська та Краматорська, а саме (інспектором зі зв'язків з громадськістю Боковою Н.В. та інструктором з тактичної медицини Вандою Г.І.) була проведена виховна година "Безпека на дорозі - безпека життя".

Метою сьогоднішнього тренінгу є популяризація і поширення знань та вмінь з першої домедичної допомоги при пораненнях в наслідок ДТП серед молоді та удосконалення навичок рятування життя до приїзду швидкої.

Спочатку  інспектор зі зв'язків з громадськістю Бокова Наталя нагадала студентам з якого віку вони можуть сідати за кермо, які правопорушення на дорозі відбулись у місці  протягом місяця та які наслідки можуть бути під час ДТП.

Допомогти собі та іншим повинен вміти кожен. Вміння якісно надавати домедичну допомогу рятує життя. Опинившись в непередбачуваній ситуації, людина губиться, не може зорієнтуватися. Як результат – наражає на небезпеку себе та не може допомогти тому, хто допомоги потребує.

Аби мінімізувати такі випадки інструктор з тактичної медицини  Ванда Ганна розповіла, як правильно проводити огляд місця події та виявити небезпечні фактори, які можуть загрожувати постраждалим та оточуючим, як здійснити первинний огляд постраждалого, виявити ознаки життя.

На практиці поліцейська продемонструвала, як потрібно зупиняти кровотечу та накладати джгут на кінцівки.

Бесіда була цікавою, живою, весь час інструктори вели тісний зв'язок зі студентами та запрошували їх брати участь у демонстрації  первинного огляду постраждалих.

Студенти з зацікавленістю брали участь у цьому заході.

Захід відбувся в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.

Безугла І.М., викладач ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
0

Эта запись была размещена в рубрики: