Студенти Слов’янського аграрного технікуму відвідали науково-експериментальну ферму

Як досягти успіху в аграрній сфері: студенти ВП «Слов’янський технікум Луганського національного університету» побували з екскурсією на науково-експериментальній фермі.

5 червня студенти-аграрії відвідали ферму «Святогірська коза», що розташована у селі Студенок Ізюмського району Харківської області. Знайомство з господарством розпочалося з луку, де вільно випасалися красені коні, точніше красуні. Спочатку увагу екскурсантів відволікла суниця, що наче килим червоніла під ногами. Та допитливі і чемні тварини самі підійшли до відвідувачів, щоб покрасуватися та поспілкуватися.

Далі гостинний господар Ян запросив всіх на подвір’я ферми, де розповів про історію її заснування та показав умови утримання молодняку – затишок, охайність, чистота у приміщеннях для козенят просто вражаючі. На прохання екскурсантів їм навіть дали спробувати спеціальний корм для малят – на вигляд і смак він виявився схожим на звичайні сухі сніданки.

Поки стадо поверталося з пасовиська, студенти ознайомилися із обладнанням для доїння кіз, сироварнею, навіть заглянули до приміщення, де достигають сири і набирають неповторного смаку. Ян провів дуже цікаву лекцію, розповів про співпрацю з провідними українськими науковцями, спеціалістами із-за кордону, завдяки чому ферма перетворилася на науково-експериментальний заклад. Тепер на ній відпрацьовуються сучасні технології розведення і утримання кіз, удосконалення породи, отримання екологічно чистих продуктів.

Що вражає на території ферми, площа якої більше гектара, то це її несхожість на звичайні селянські господарства. На фермі, де утримуються тварини, де постійно бувають екскурсанти, панує абсолютна чистота, немає жодного недоглянутого клаптика землі. А ще – атмосфера любові до всіх тварин, починаючи від безпородного (це єдиний виняток на фермі) Сірка, який супроводжує та охороняє всі екскурсії.

Наприкінці екскурсії відбулася дегустація козиного молока, смак якого довів: якщо за тваринами правильно доглядати, то конкуренцію такому продукту скласти важко. Розповіді про неприємний присмак чи запах не мають жодного відношення до молока святогірських кіз. Господарка ферми Ельвіра зацікавила студентів різноманіттям сирів, що виготовляються на фермі, тому поверталися студенти не з пустими руками.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
7
0

Эта запись была размещена в рубрики: