Слов’янські правоохоронці познайомили учасників міського конкурсу «Міні Містер» з роботою відділу поліції

 Діти змогли дізнатися про роботу чергової частини, відвідати музеї поліції, побачити, як працює експерт – криміналіст та приміряти поліцейське екіпірування. Діти вперше опинилися безпосередніми свідками і очевидцями роботи такого складного механізму, як відділ поліції.

 Гості могли заглянути в будь-який кабінет і своїми очима побачити, як працюють співробітники поліції. Знайомство з поліцейськими почалося з відвідання чергової частини. Хлопці дізналися про «шлях», який проходить повідомлення або заява громадян: від реєстрації до виїзду на місце події.

 Далі діти познайомилися з роботою експерта-криміналіста. Раніше вони чули про роботу експертів тільки з кінофільмів і не мали уявлення про те, як виглядає їх робота на практиці. Гостям продемонстрували набори, з якими експерти виїжджають на місце злочину. Школярі спробували за допомогою дактилоскопічної пензлика і порошку знімати відбитки пальців.

 Особливий інтерес викликала демонстрація вогнепальної зброї та спецзасобів. Малюки з великим інтересом розглядали деякі види зброї і спецзасобів, що знаходяться на озброєнні в поліції.

 Пізнавальною для дітей була екскурсію по музею відділу. Екскурсанти побачили особисті речі співробітників, які несли службу майже сто років тому, фотостенди, документи та експонати, що демонструють історію правоохоронного відомства.

 Наостанок діти випробували поліцейські машини на міцність.

 Гості подякували поліцейським за екскурсію і запросили всіх на шоу «Міні Містер», конкурсантами якого вони є.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
4
1

Эта запись была размещена в рубрики: