Слов’янські поліцейські перевіряють діяльність «кухарки» – прихильниці НЗФ

 

В 2014 році взвод затриманої базувався на в’їзді до Слов'янська з боку «Славкурорту». Роботу кухарки їй запропонували її знайомі, які вже були в «штаті» НЗФ. Але згодом, як і безліч інших бойовиків, "службу" вона залишила.

Протизаконна діяльність 46 – річної "кухарки" була викрита дільничними офіцерами поліції в ході слідчо-оперативних дій Поліцейські затримали підсобницю бойовиків за місцем проживання в Слов’янську.

 Поліцейські з’ясували, що вдень жінка облаштовувала побут бойовиків на блокпосту, а вночі - чергувала на пропускному пункті. Вона була впевнена, що про її діяльність, окрім «побратимів», які втекли в Донецьк, нікому не відомо. На той час в місті був «комендантський час» і барикади бойовиків на околицях майже ніхто не перетинав.

 За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

 Зазначимо, що якби затримана сама звернулася в поліцію і здалася добровільно, то після певної процедури перевірки на причетність до тяжких злочинів, отримала б шанс на подальше життя без притягнення до кримінальної відповідальності відповідно згідно ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: