Мобільний комплекс психологічної підтримки працюватиме у зоні ООС

Психологи усіх підрозділів Нацгвардії, які виконують завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил, навчались застосовувати мобільний комплекс психологічної підтримки. Заняття відбулися на базі військової частини 3035.

Переносні столики, нетбуки та камуфльований автобус. Комплекс з усім необхідним психологічним обладнанням розгортається на очах в будь-якому місці. Влітку фахівці можуть працювати з бійцями в комфортних умовах просто на лоні природи. Взимку, та ж робота може проводитись в самому автобусі, обладнаному системою клімат-контролю.

«Ми розробляємо систему роботи мобільного комплексу психологічної підтримки в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, – пояснив психолог угруповання НГУ в ОТУ «Схід» Олександр Яковлев. – Психологи мали змогу ознайомитися з можливістю застосування цього комплексу, кожен мав змогу виробити свою власну стратегію при його допомозі».

«Мобільний центр психологічної підтримки є лише у Нацгвардії, його можна використовувати будь-де: в полі, в лісі, на полігоні. Ми розгортаємося за годину. Можемо проводити тестування військовослужбовців, працювати з соціально-психологічним кліматом у колективі», – розповів старший мобільної групи психологічної підтримки Андрій Науменко.

«На цій зустрічі психологи з усієї країни. Ми розбирались як ефективніше можна використовувати мобільний комплекс психологічної підтримки з  урахуванням особливостей зони проведення ООС», – зазначила начальник служби психологічного забезпечення військової частини 3035 Оксана Овсієнко

Учасники зустрічі опрацювали цілий ряд технік, які можуть бути застосовані в умовах використання мобільного комплексу психологічної підтримки.

Молодший лейтенант Сергій Молотков

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
3

Эта запись была размещена в рубрики: