Серед кращих спортсменів і тренерів за підсумками березня та квітня 2018 року наші земляки


30 травня в Краматорську, у залі засідань Донецької облдержадміністрації, відбулось нагородження спортсменів і тренерів, які досягли визначних результатів на міжнародних та національних змаганнях.

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації, голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський і директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Присутніх привітав Віктор Ремський: «Радий вас бачити в черговий раз, хочу подякувати вам усім разом за те, що популяризуєте спорт і нашу Донецьку область. Ми високо цінуємо титанічний труд наших спортсменів і тренерів, які продовжують робити свою справу віддано і патріотично».

За підсумками квітня 2018 року Подяки Відділення НОК України в Донецькій області, відзнаки «Кращий спортсмен місяця Донецької області» і «Кращий тренер місяця Донецької області», а також сертифікати на виплату одноразової грошової винагороди отримали слов’янці Сергій Богович, майстер спорту України міжнародного класу з хортингу, дворазовий чемпіон світу з хортингу та його тренер Андрій Безуглий, президент федерацій бойового самбо, Комбат Дзю-Дзюцу Донецької області.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: