Керівництво податкової інспекції Слов’янська привітало дітей центру реабілітації зі святом

Начальник Слов’янської ОДПІ Ігор Колодій привітав вихованців Слов'янського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з Міжнародним днем захисту дітей.

Дитинство – це найяскравіша, найдивовижніша пора солодких мрій і фантазій, неймовірних відкриттів і захоплюючих пригод. Сьогодні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей начальник Слов’янської ОДПІ Ігор Колодій відвідав Слов'янський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Податківці привітали вихованців закладу зі святом та побажали їм щасливої долі, здоров’я, успіхів у житті, миру та затишку. Звичайно ж, дітки не залишились без подарунків.

При цьому Ігор Колодій зазначив, що ця дата нагадує дорослим про величезну відповідальність за кожну дитину, за його життя і здоров'я. Наш прямий обов'язок - забезпечити дітям комфортні умови для розвитку, дати можливість реалізувати свої таланти і здібності, докласти всіх зусиль, щоб діти були щасливими. А також побажав цим дітям, щоб вони отримали хорошу освіту, спеціальність, а головне - створили свої сім'ї і відчули те сімейне щастя, яке необхідно кожній людині.

Діти – майбутнє України. Від того, як ми їх виховаємо, залежатиме подальша доля держави. Тому ми повинні подарувати їм в цей день святковий настрій та свою турботу, щоб вони відчули себе захищеними.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: