Не пропустіть! Фестиваль сім’ї вже скоро у Слов’янську

3 червня в м. Слов’янську відбудеться Фестиваль сім’ї “Щаслива родина – міцна країна”.

Свято розпочнеться з Параду Щасливих сімей від площі Соборної о 15.00 до бульвару Пушкіна, де на мешканців міста чекає безліч цікавих заходів.

На бульварі буде розміщено понад 30 локацій: майстер–класи, ігрові та розважальні зони для дітей, спортивні конкурси, романтичні освідчення та фото зони, святкова концертна програма та ін.

«У 2018 за утвердження інституту сім`ї вийде на вулиці півсотні міст та містечок. Усі обласні центри, багато районів та навіть села вже долучаються до сімейного руху в Україні. Так, про свій намір провести ходу на захист родинних цінностей, організувати фестивальне містечко або зробити тематичний концерт згодилися уже 58 міст. Це в півтора рази більше, ніж минулого року та вдвічі більше, ніж у 2016.” – повідомляє громадський рух “Всі разом за сім’ю”

Понад 20 міст України вже провели такі заходи в 2018 році. В червні заплановані сімейні фестивалі також в Києві, Запоріжжі, Сумах, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Кривому Розі та інших містечках країни

3 червня Фестиваль сім’ї крім м. Слов’янська, також буде проводитися в Ужгороді, в Хмільнику Вінницької області та в Богуславі Київської області.

Фестиваль сім’ї у Слов’янську відбудеться під патронатом міського голови за підтримки департаменту сім`ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, а також управління культури м. Слов’янська, при участі християнських церков Слов’янська, громадських організацій та підприємців міста.

Вже традиційно травень і червень в Україні сповнені великою кількістю вуличних просімейних заходів. Марафон сімейних фестивалів по всій країні вражає своїм масштабом і шляхетними цілями. Спільна мета – творення суспільної традиції міцних і щасливих сімей та побудова країни, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом державної політики.

Запрошуємо Слов’янські родини та всіх бажаючих відвідати чудове сімейне свято 3 червня о 15.00.

Прес-центр церкви “Добра звістка”

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: