До зони відпочинку дітей у Святогірську заступила на чергування перша мобільна група поліції

На території Слов'янської оперативної зони знаходиться 13 дитячих оздоровчих таборів, деякі з них розпочали свою роботу вже з першого дня літа. На протязі всього відпочинку рядом з дітлахами будуть знаходитись правоохоронці.

Для охорони дитячого відпочинку на літній період у Святогірськ прибуватимуть поліцейські зі всіх територіальних підрозділів регіону. У першу зміну на допомогу Співробітникам Слов’янського відділу поліції прибули колеги з Краматорська, Бахмуту та Костянтинівки.


Мобільна група складається з числа співробітників ювенальної превенції, працівників сектору реагування патрульної поліції та дільничних офіцерів.

  • Протягом всього часу відпочинку дітей потрібно тісно контактувати з адміністрацією установ, надавати всю необхідну допомогу , проводити різноманітну профілактичну роботу з дітьми та забезпечувати їх безпечний відпочинок, - зазначив під час першого інструктажу начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин.

Також керівництво місцевої поліції прийняло ряд заходів щодо збільшення патрульних нарядів, маршрути яких для більш оперативного реагування були наближені до місць розташування дитячих установ.

В перший місяць літа очікується приїзд понад 5000 дітей з Донецької та інших областей України. Всі вони будуть знаходиться під цілодобовим нагдядом правоохоронців.


Слов'янський відділ поліції
Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: