Начальник поліції Сергій Альошин відвідав дітей в Центрі соцреабілітації

Як тільки у поліцейських з'являється вільна хвилина - вони відразу приходять к своїм підшефним дітям, щоб надати необхідну їм допомогу. Сьогодні в соццентрі поліцейських зустрічали тільки найменші дітки, старші вихованці поїхали на екскурсію на страусину ферму.

На сьогоднішній день дитячий Центр став будинком для 27 хлопчиків і дівчаток віком від 3 до 18 років. Всі вони потрапили в центр при різних обставинах. Це діти сироти або діти з неблагополучних сімей. Саме вони найбільше потребують уваги і любові.

 

Поліцейські відвідують дітей не тільки на свята, декілька разів на місяць правоохоронці в обов'язковому порядку приходять в центр, надають необхідну практичну допомогу, проводять профілактичні бесіди з дітьми, організовують екскурсії.

 - У малюків повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми - дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав один з найголовніших наших обов'язків, - зазначив Сергій Альошин.
 

У кожного вихованця реабілітаційного центра, своя історія, але всіх об'єднує неблагополуччя у власних сім'ях. У центрі вони знаходять не тільки притулок, але і так потрібне людське тепло. 

Начальник поліцій приділив увагу всім дітям, знайшов теплі слова для кожного з них.

Від імені адміністрації та педколективу директор Центру Тетяна Профатило подякувала Сергію Альошину і його підлеглим, які вже кілька років допомагають у розвитку дитячого закладу.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: